Miniony weekend, w powiecie piskim, minął spokojnie i bezpiecznie. - twierdzi piska policja. Doszło do 5 kolizji drogowych, zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących i nie odnotowali żadnego wypadku.
Weekend w powiecie piskim minął spokojnie i bezpiecznie, choć zaczął się niezbyt ciekawie. Już w piątek (28 lipca br.) przed godz. 18.00 na drodze krajowej nr 16, na trasie Orzysz- Ełk zderzyły się trzy samochody osobowe. 19-letnia kierująca pojazdem marki Audi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Straciła panowanie nad autem, w wyniku czego zjechała z drogi do przydrożnego rowu, gdzie samochód dachował. Kierująca jechała z koleżanką. Mimo, że zdarzenie wyglądało poważnie, kobietom nic się nie stało. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 19-latka ukarana została przez policjantów mandatem karnym w wysokości 1300 zł i otrzymała 10 punktów karnym.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!