Wykonanie nasadzeń drzew i krzewów przy drodze dojazdowej do plaży miejskiej w Piszu, w ramach zagospodarowania przestrzeni zielonych.
Nasadzenia zostały wykonane wzdłuż intensywnie użytkowanej w sezonie letnim drogi publicznej będącej dojazdową do plaży miejskiej
Zadanie przynosić będzie korzyści nie tylko środowiskowe, ale również społeczne. Uspokajający wpływ drzew i zieleni miejskiej, obniżenie temperatury powietrza i zmniejszenie poziomu dwutlenku węgla pozytywnie wpłynie na jakość życia lokalnej społeczności. - informuje UM w Piszu. Całkowita wartość projektu: 68.044,80 zł. Kwota udzielonego dofinansowania: 30.000,00 złChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!