Reklama

Przeżyli z sobą tyle lat...

Pięć par małżeńskich z Pisza otrzymało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Pięć par małżeńskich z Pisza otrzymało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się w czwartek 29 marca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piszu. Pamiątkowe medale, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczył Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski.






Jubilaci: Alina i Tadeusz Maconko Teresa i Stanisław Zachłowscy Janina i Ryszard Grala Zdzisława i Waldemar Kot Maria i Kazimierz Lipińscy
Po ceremonii jubilaci zostali zaproszeni na lampkę szampana. Była także chwila wspomnień i czas na pamiątkowe zdjęcia. Uroczystość odbyła się w miłej atmosferze.

Źródło: UM Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości