Reklama

Radni z Orzysza przekazali diety piskiemu szpitalowi

Radni Rady Miejskiej w Orzyszu podjęli decyzję o przekazaniu diet za miesiąc marzec dla szpitala powiatowego w Piszu.

Jak informuje przewodnicząca Rady Miejskiej w Orzyszu, Anna Pilarczyk:
Wpłacone środki mają zostać przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla personelu medycznego szpitala. Wspaniała decyzja, Brawo,  - komentarze takiej treści wyrażają mieszkańcy Orzysza. Padają też propozycje - może w innych gminach też będzie stać radnych na taki gest!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości