Blisko 50-osobowa grupa rowerzystów rozświetliła w sobotni wieczór ulice Pisza. Parada rozpoczęła V Rajd Świętojański po Puszczy Piskiej, odbywający się na trasie Pisz - Pieczysko - Pisz. Po drodze było ognisko, konkursy z nagrodami i dobra zabawa.
Rajd Świętojański po Puszczy Piskiej wpisał się do kalendarza wydarzeń w Piszu. Odbywa się nieprzerwanie od 2014 roku. Choć rowerzyści co roku pokonują trasę z Pisza do Pieczyska w gminie Ruciane-Nida, gdzie czeka na nich ognisko i konkursy z nagrodami, a potem wracają do miasta, to chętnych nie brakuje. Jazda rowerem w najkrótszą noc w roku jest największą atrakcją rajdu. W tym roku udział wzięło blisko 50 rowerzystów, a wśród uczestników byli m.in. mieszkańcy Warszawy, Przasnysza i Makowa Mazowieckiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!