Reklama

Soczyste owoce miały wzięcie

Tym razem tir, wyładowany po brzegi skrzynkami z jabłkami spod Sandomierza, przyjechał do Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piszu.

Transport dotarł na miejsce o godzinie 12.30. Półtorej godziny przed planowanym przyjazdem. Jednak już o tej porze kolejka po soczyste owoce była utworzona. Po jabłka przyszli głównie podopieczni MGOPS, ale były też osoby spoza programu socjalnego, bowiem lista osób uprawnionych do odbioru jabłek była szersza i obejmowała rodziny wielodzietne, z niepełnosprawnymi, bądź przewlekle chorymi.

Reklama

934 skrzynki jabłek wystarczyły dla wszystkich przybyłych.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości