W środę 31.01.2024 r. w Urzędzie Miejskim w Piszu odbyło się spotkanie założycielskie OSP w Piszu.
W środę 31.01.2024 r. w Urzędzie Miejskim w Piszu odbyło się spotkanie założycielskie OSP w Piszu.
W spotkaniu uczestniczyli Andrzej Szymborski Burmistrz Pisza, Przewodniczący Rady Miejskiej Edmund Lipnicki, Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej Mariusz Semenowicz oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Piszu Paweł Pieńkosz i jego zastępca Andrzej Paprota.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!