Reklama

Spotkanie założycielskie OSP w Piszu

W środę 31.01.2024 r. w Urzędzie Miejskim w Piszu odbyło się spotkanie założycielskie OSP w Piszu.

W środę 31.01.2024 r. w Urzędzie Miejskim w Piszu odbyło się spotkanie założycielskie OSP w Piszu.

W spotkaniu uczestniczyli Andrzej Szymborski Burmistrz Pisza, Przewodniczący Rady Miejskiej Edmund Lipnicki, Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej Mariusz Semenowicz oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Piszu Paweł Pieńkosz i jego zastępca Andrzej Paprota.

Panowie przyjęli entuzjastycznie zapał i energię młodych członków stowarzyszenia, których celem jest nauczenie jak największej ilości młodych ludzi ratownictwa.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości