Dobre wieści napłynęły z finału Wojewódzkiego Turnieju Koszykówki.
Drużyna męska z I Liceum Ogólnokształcącego z Pisza pokonała w najważniejszym starciu sezonu drużynę z Działdowa i Nidzicy, otrzymując tytuł Mistrza Województwa w Koszykówce.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!