Dzięki działaniom piskich policjantów oraz zdecydowanej reakcji mieszkańców osiedla Wschód w Piszu doszło do ustalenia i zatrzymania 45-latka, który rzucał petardami z okna własnego mieszkania. W ten właśnie sposób, od pewnego już czasu, mężczyzna ten zakłócał mieszkańcom porządek publiczny, spokój i ciszę nocną. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli amunicję.
Piscy policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który od pewnego już czasu, z balkonu swojego mieszkania, rzucał petardami. Sytuacja miała miejsce na osiedlu wschód w Piszu. 45-latek zakłócał w ten sposób ład, porządek publiczny i spokój mieszkańcom okolicznych bloków. Do tego zakłócał im też ciszę nocną, bo strzelał z petard o różnych porach dnia i nocy. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli i zabezpieczyli wyroby pirotechniczne w postaci 13 sztuk petard hukowych leżących na kuchennym stole. Na komodzie w salonie funkcjonariusze znaleźli amunicję.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!