Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej w Piszu wzięli udział w akcji sadzenia lasu.
Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej w Piszu wzięli udział w akcji sadzenia lasu.
Najpierw trochę teorii - bo trzeba wiedzieć co i gdzie i jak posadzić, aby sadzonka się przyjęła.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!