Reklama

Tak powstaje las. Piscy uczniowie brali w tym udział

Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej w Piszu wzięli udział w akcji sadzenia lasu.

Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej w Piszu wzięli udział w akcji sadzenia lasu.

Najpierw trochę teorii - bo trzeba wiedzieć co i gdzie i jak posadzić, aby sadzonka się przyjęła.



Po wysłuchaniu porad leśników z Nadleśnictwa Pisz można brać się do pracy.





Akcję sadzenia drzewek przeprowadzono w związku z realizacją projektu Ekopracownia.
Źródło: FB/Prywatna Szkoła Podstawowa

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości