Reklama

Tak się bawi Stary Ogólniak!

Dwubarwny tłum licealistów przeszedł dziś ulicami miasta. W barwach biało-czerwonych i hasłem przewodnim: "Nie ma lepszego, od Ogólniaka Starego!" maszerowali po Piszu oznajmiając wszem i wobec, kto tu jest liderem.

Swą wędrówkę rozpoczęli spod budynku I LO w Piszu, następnie ulicami Kościuszki, Klementowskiego, Rybacką podążali ku Placu Daszyńskiego.
W tym roku przypada jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego właśnie to wydarzenie jest naszym motywem przewodnim - mówi obecny na pardzie dyrektor I LO w Piszu, Andrzej Zadroga. W rękach licealistów pojawiły się transparenty z hasłami patriotycznymi.



Inni zaopatrzyli się w gadżety kibica.



Było też elegancko i z klasą.



Na koniec orzeźwienie pod fontanną...



i powrót do szkoły...






Do zobaczenia na przyszłorocznej paradzie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości