W miniony weekend policjanci zatrzymali aż trzech kierujących pod działaniem alkoholu. Dwóch z nich kierowało ciągnikiem rolniczym
W miniony weekend policjanci zatrzymali aż trzech kierujących pod działaniem alkoholu. Dwóch z nich kierowało ciągnikiem rolniczym
W sobotę (27 kwietnia br.) przed godz. 7.00 w Piszu policjanci piskiej drogówki zatrzymali do kontroli pojazd marki Skoda Octavia. Kierował nią 67-letni mieszkaniec piskiej gminy. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało prawie 1 promil alkoholu w organizmie, co oznacza, że kierowca ten popełnił przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!