Drużyna Jeziorowców odniosła kolejne zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach, pokonując na wyjeździe zespół Trójeczki Olsztyn 70-61. Mimo trudnych warunków i wymagającego przeciwnika, nasi koszykarze pokazali charakter i pewnie sięgnęli po wygraną.
Drużyna Jeziorowców odniosła kolejne zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach, pokonując na wyjeździe zespół Trójeczki Olsztyn 70-61. Mimo trudnych warunków i wymagającego przeciwnika, nasi koszykarze pokazali charakter i pewnie sięgnęli po wygraną.
TSK Roś Pisz rozpoczęli spotkanie z impetem, wygrywając pierwszą kwartę 19-7. Świetna gra w defensywie oraz skuteczność w ataku pozwoliły na szybkie zbudowanie przewagi. Druga kwarta była bardziej wyrównana i zakończyła się wynikiem 12-18 na korzyść gospodarzy. Do przerwy nasz zespół wciąż jednak prowadził, kontrolując sytuację na parkiecie.
Po zmianie stron walka była bardzo zacięta. Trzecia kwarta to wyrównana rywalizacja, zakończona wynikiem 15-13 dla Jeziorowców. W ostatniej odsłonie meczu obie drużyny postawiły na ofensywną grę, jednak to nasi zawodnicy utrzymali przewagę, kończąc kwartę wynikiem 24-23 i tym samym pieczętując zwycięstwo 70-61.
Liderzy punktowi
Najlepszym strzelcem spotkania w drużynie Jeziorowców był M. Bessman, który zdobył 13 punktów. Świetnie zaprezentowali się także Turski oraz Stanisławajtys, którzy dorzucili po 12 punktów – ten ostatni trafił aż trzy rzuty za trzy punkty! Dobrą skuteczność pokazali również Zajkowski i Świtaj, którzy zanotowali po 9 punktów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!