Reklama

Turniej pamięci Ernesta Banacha

10 lutego odbył się III Memoriał Imienia Ernesta Banacha o Puchar Burmistrza Pisza.

10 lutego odbył się III Memoriał Imienia Ernesta Banacha o Puchar Burmistrza Pisza.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn. I choć każda z drużyn walczyła w duchu sportowym, to w odróżnieniu od innych zawodów, w tym nie chodziło o zwycięstwo, ale o coś więcej.
Najważniejsza w tym turnieju była pamięć o naszym bohaterze. W taki sposób oddajemy hołd naszemu małemu "Wielkiemu" kapitanowi. - komentują organizatorzy.
Wyniki:
1 Miejski Klub Sportowy Rominta Gołdap
2 KS Mazur Pisz I
3 Salos Ełk 2015
4 ZNICZ 1954 Biała Piska znicz
5 KS "Żagiel" Piecki
6 KS Mazur Pisz II


Nagrodę najwszechstronniejszego zawodnika turnieju z rąk fundatora - Jana Pupka otrzymał Różański Aaron z Rominty Gołdap


Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Szmigiel ( Mazur Pisz )


Najlepszy strzelec: Radzikowski Oskar ( Znicz Biała Piska )


Najlepszy bramkarz: Mańkowski Miłosz ( Rominta Gołdap )


Organizatorami wydarzenia była Gmin Pisz, Klub Sportowy Mazur Pisz i MGOSiR w Piszu

Źródło: Mazur Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości