10 lutego odbył się III Memoriał Imienia Ernesta Banacha o Puchar Burmistrza Pisza.
10 lutego odbył się III Memoriał Imienia Ernesta Banacha o Puchar Burmistrza Pisza.
W turnieju wzięło udział 6 drużyn. I choć każda z drużyn walczyła w duchu sportowym, to w odróżnieniu od innych zawodów, w tym nie chodziło o zwycięstwo, ale o coś więcej.





Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!