Reklama

Uczniowie I LO mistrzami województwa w koszykówce 3X3

10 czerwca w sali Starego Ogólniaka w Piszu rozegrano Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w koszykówce chłopców3x3 "Moje boisko Orlik 2012".

10 czerwca w sali Starego Ogólniaka w Piszu rozegrano Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w koszykówce chłopców3x3 "Moje boisko Orlik 2012".

W rywalizacji o tytuł mistrza wzięły udział reprezentacje z Pisza, Lidzbarka Warmińskiego, Nidzicy i Ełku.


Drużyna I LO wygrała wszystkie mecze, zajmując I miejsce w turnieju. Brawo!

Skład drużyny:
Jan Białobrzeski, Filip Kamiński, Bolesław Nesterowicz, Dawid Piwowarski. Trener: Mariusz Górski.

Fot. I LO Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości