10 czerwca w sali Starego Ogólniaka w Piszu rozegrano Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w koszykówce chłopców3x3 "Moje boisko Orlik 2012".
10 czerwca w sali Starego Ogólniaka w Piszu rozegrano Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w koszykówce chłopców3x3 "Moje boisko Orlik 2012".
W rywalizacji o tytuł mistrza wzięły udział reprezentacje z Pisza, Lidzbarka Warmińskiego, Nidzicy i Ełku.
Fot. I LO PiszChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!