Reklama

Uczniowie SP w Jeżach zasadzili Las Pamięci Jana Pawła II

28 kwietnia 2023 r. w Nadleśnictwie Pisz posadzono "Las Pamięci Jana Pawła II" w ramach ogólnopolskiej akcji "Łączą nas drzewa". Na terenie leśnictwa Niedźwiedzi Dół uczniowie SP w Jeżach wraz z nauczycielami i rodzicami sadzili drzewka.

W tym roku akcja "Łączą nas drzewa" została zainicjowana przez Edwarda Siarkę, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska na terenie RDLP w Pile w dniu 15 marca 2023 r. Tej wiosny w ramach akcji sadzone są "Lasy Pamięci Jana Pawła II".



W akcję na terenie Nadleśnictwa Pisz zaangażowani byli uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Jeżach oraz rodzice. Posadzony las mianowano "Lasem Pamięci Jana Pawła II" i oznaczono pamiątkową tabliczką.

Źródło: Nadleśnictwo Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości