28 kwietnia 2023 r. w Nadleśnictwie Pisz posadzono "Las Pamięci Jana Pawła II" w ramach ogólnopolskiej akcji "Łączą nas drzewa". Na terenie leśnictwa Niedźwiedzi Dół uczniowie SP w Jeżach wraz z nauczycielami i rodzicami sadzili drzewka.
W tym roku akcja "Łączą nas drzewa" została zainicjowana przez Edwarda Siarkę, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska na terenie RDLP w Pile w dniu 15 marca 2023 r. Tej wiosny w ramach akcji sadzone są "Lasy Pamięci Jana Pawła II".
Źródło: Nadleśnictwo PiszChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!