Reklama

W sportowym stylu i w szczytnym celu pożegnamy lato

Jutro, 21 września pożegnamy lato imprezą charytatywną.

Jutro, 21 września pożegnamy lato imprezą charytatywną.

21 września w Szkole Podstawowej nr 4 w Piszu odbędzie się Sportowe Pożegnanie Lata. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na leczenie Antoniego Lenkiewicza, u którego zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu IV stopnia.

Wstęp na imprezę - symboliczna CEGIEŁKA - 20 zł lub więcej. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na leczenie Antosia.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości