Niebezpieczny weekend na drogach powiatu. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn kierowca BMW zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu. Dwóch innych kierowców swoją jazdę zakończyło w przydrożnych rowach, a wszystko przez alkohol.
Podczas minionego weekendu na drogach powiatu piskiego doszło do wielu kolizji drogowych oraz do wypadku ze skutkiem śmiertelnym.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!