Reklama

Wędkarze utknęli na jeziorze

Na wysokości Dziubieli powstała szczelina między jeziorem oraz brzegiem. Dwóch wędkarzy utknęło i nie mogło wrócić na ląd.

Na wysokości Dziubieli powstała szczelina między jeziorem oraz brzegiem. Dwóch wędkarzy utknęło i nie mogło wrócić na ląd.

Z powodu dodatnich temperatur, opadów deszczu oraz bardzo silnego wiatru tafla lodu stała się niestabilna. Mocno faluje w porywach wiatru i co jakiś czas tworzą się nowe otwarte szczelin. Stanowczo odradzamy wchodzenia na lód! - komentuje Mazurska Służba Ratownicza. W akcji udział brali: OSP Drozdowo-Zastrużne, KPPSP Pisz, Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Komenda Powiatowa Policji w Piszu, Mazurska Służba Ratownicza


Fot. Mazurska Służba Ratownicza


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości