Reklama

Wigilia z Aniołem w tle

W czwartek, 18 grudnia, odbył się wieczór kolęd pod tytułem: Wigilia z Aniołem w tle. Licznie zgromadzona widownia miała okazję posłuchać nastrojowych kolęd zaprezentowanych przez uczniów i nauczycieli Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Piszu.

Urszula Jórzak - dyrektor Szkoły < border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" bgcolor="#000000">
Zespół smyczkowy Marka Prusaczyka < border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" bgcolor="#000000">
Zespół akordeonowy Stanisława Morawskiego < border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" bgcolor="#000000">
Zespół gitarowy prowadzony przez Sławomira Boraka < border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" bgcolor="#000000">
Obecny podczas wieczoru burmistrz Pisza Andrzej Szymborski


slejo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości