W czwartek, 18 grudnia, odbył się wieczór kolęd pod tytułem: Wigilia z Aniołem w tle. Licznie zgromadzona widownia miała okazję posłuchać nastrojowych kolęd zaprezentowanych przez uczniów i nauczycieli Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Piszu.





Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!