Witajcie w naszej bajce - pod takim hasłem Szkoła Podstawowa nr 2 zorganizowała warsztaty dla przedszkolaków. Ich celem było zachęcić młodych piszan do nauki w placówce i pokazać, że w fajnej szkole oprócz nauki jest czas na zabawę.
Szkoła dla przedszkolaka to, jak sami mówią, poważna sprawa..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!