Reklama

Wspólnie na rzecz turystyki rowerowej

Andrzej Nowicki - Starosta Piski uczestniczył w piątek, 2 lutego w podpisaniu listu intencyjnego dotyczącego realizacji zadania: "Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej Rozogi - Faryny oraz drogi powiatowej nr 15118N na odcinku Faryny - Karwica, polegającej na budowie drogi dla rowerów na odcinku Rozogi - Karwica".

Andrzej Nowicki - Starosta Piski uczestniczył w piątek, 2 lutego w podpisaniu listu intencyjnego dotyczącego realizacji zadania: "Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej Rozogi - Faryny oraz drogi powiatowej nr 15118N na odcinku Faryny - Karwica, polegającej na budowie drogi dla rowerów na odcinku Rozogi - Karwica".

Podpisanie listu intencyjnego miało miejsce w urzędzie gminy w Rozogach. Obok reprezentującego Powiat Piski Starosty Andrzeja Nowickiego sygnatariuszami listy intencyjnego są: Jarosław Matłach - Starosta Powiatu Szczycieńskiego, Piotr Feliński - Burmistrz Rucianego Nidy oraz Zbigniew Kudrzycki - Wójt Gminy Rozogi. W podpisaniu listu intencyjnego uczestniczył także dr Waldemar Brenda - etatowy członek Zarządu Powiatu Pisz.

List intencyjny został zawarty w celu wykorzystania możliwości ubiegania się o środki z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021 - 2027. Działania takie pozwolą na rozwój sieci ścieżek rowerowych na terenie województwa oraz na włączenie projektowanej ścieżki do Mazurskiej Pętli Rowerowej co może wydatnie wpłynąć na rozwój turystyki rowerowej w naszym regionie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości