Reklama

Wypadek pod Orzyszem - samochód uderzył w drzewo

W godzinach porannych, 10 lutego doszło do zdarzenia drogowego na trasie Orzysz-Góra.

Czwartek, 10 lutego, godz. 7:06 - zastępy OSP Orzysz, WSP Orzysz oraz JRG Pisz zostały zadysponowane do kolizji drogowej na trasie Orzysz - Góra, gdzie samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu również ZRM Orzysz.


Przyczyny i okoliczności bada policja.

Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości