Reklama

Wyruszyli do Maryi

29 lipca po godzinie 8.00 wyruszyła do Częstochowy piska grupa XXXII Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasna Góre.

29 lipca po godzinie 8.00 wyruszyła do Częstochowy piska grupa XXXII Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasna Góre.

Przed marszem pielgrzymi uczestniczyli we Mszy Świętej w Parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Piszu.


JA JESTEM Z WAMI!Tak brzmi hasło 32. Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę.
Hasło nawiązuje do Kongresu Eucharystycznego, który w marcu rozpoczął się w Diecezji Ełckiej.
W trakcie tegorocznej pielgrzymki chcemy szczególnie skupić się na obecności Jezusa w Eucharystii , uczyć się Go adorować i szukać Bożej obecności w codzienności. - mówią pielgrzymii.
Pilgrzymi bedą w trasie 14 dni.


Wejście na Jasna Górę nastapi 11 sierpnia.

Źródło: Galindia Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości