18 grudnia 2003 roku w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Piszu odbyło się inauguracyjne otwarcie wystawy informacyjno - promocyjnej Ośrodka Profilaktyki i Terapii w Piszu.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!