Sezon motocyklowy w Piszu trwał od początku maja do końca września. Na zakończenie sezonu przygotowano paradę ulicami miasta i imprezę charytatywną na Placu Daszyńskiego.
Impreza zakończeniowa ma podobny przebieg to tej z maja. Imprezę rozpoczęła msza św. z poświęceniem motocykli. Po mszy, spod kościoł pw. Św. Jana Chrzciciela wyruszyła parada motocyklowa czterema rondami, by na końcy spotkać się na Placu Daszyńskiego na wspólnej imprezie charytatywnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!