Reklama

Zderzenie motocykla z autem osobowym na... ścieżce rowerowej

W trakcie minionego weekendu w powiecie piskim doszło do nietypowego wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło na drodze dla rowerów w miejscowości Imionek, gdzie kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym.

Motocyklista wraz pasażerem zostali zabrani do szpitala. Jak się okazało motocyklista miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. W piątek (11.08.2023) o godz. 18:25 funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Piszu wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego z udziałem samochodu i motocykla, do którego doszło na drodze dla rowerów w miejscowości Imionek. Kierujący pojazdem marki Mercedes 75-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego, poruszając się autem po drodze dla rowerów zderzył się czołowo z kierującym motocyklem marki Kawasaki 48-letnim mieszkańcem Pisza, przewożącym 38-letniego pasażera. Badanie stanu trzeźwości kierującego motocyklem wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Badanie stanu trzeźwości pasażera motocykla wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Kierujący pojazdem mercedes był trzeźwy. - informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierujący motocyklem ma aktywny orzeczony zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto kierujący samochodem oraz motocyklista poniosą odpowiedzialność za wykroczenie - poruszanie się pojazdem mechanicznym po drodze dla rowerów.


Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości