Reklama

Zielony peleton przemierzył puszczę

38 osób wyruszyło w sobotni VIII Wielopokoleniowy Rajd Rowerowy organizowany przez MGOSIR Pisz. Pogoda była jak na zamówienie. W sam raz na pokonanie 26 kilometrów w świetnym nastroju.

Zielony peleton wyruszył spod stadionu miejskiego w trasę malowniczymi ścieżkami Puszczy Piskiej, przez Pogobie Średnie do osady leśnej w Kuliku. Tam na strudzonych cyklistów czekał grill z poczęstunkiem pod wiatą edukacyjną Nadleśnictwa Pisz. Dzieciom zorganizowano zabawy i konkurencje z nagrodami.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości