Reklama

Złożyli kwiaty przy pomniku

W 72 rocznicę wybuchu II wojny światowej odbyła się uroczystość poświęcona wszystkim, którzy podczas II wojny światowej cierpieli i ginęli za wolną Polskę.

Na uroczystość, która odbyła się w czwartek 1 września, przybyli przedstawiciele władz Pisza, dyrektorzy jednostek samorządowych, przedstawiciele Związku Sybiraków, duchowni i mieszkańcy Pisza.

Podczas uroczystości złożono kwiaty i zapalono znicze przy pomniku poświęconym "Pokoleniom Polaków, które w XX wieku walczyły o wolną Polskę. Organizatorem uroczystości był burmistrz Pisza.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości