W 72 rocznicę wybuchu II wojny światowej odbyła się uroczystość poświęcona wszystkim, którzy podczas II wojny światowej cierpieli i ginęli za wolną Polskę.
Na uroczystość, która odbyła się w czwartek 1 września, przybyli przedstawiciele władz Pisza, dyrektorzy jednostek samorządowych, przedstawiciele Związku Sybiraków, duchowni i mieszkańcy Pisza.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!