Reklama

Aspirant Adam Trzonkowski optymistycznie o nakrętkowej akcji: Bijemy…

Ponad 12 ton nakrętek zebrano w tegorocznej zbiórce dla Marcelinki.

Ponad 12 ton nakrętek zebrano w tegorocznej zbiórce dla Marcelinki.

Plastikowych korków jest tak dużo, że już za kilka dni przyjedzie po nie pierwszy transport.  Wszystko wskazuje na to, że pobijemy zeszłoroczny rekord, kiedy to zebraliśmy aż 14,5 tony. - komentuje pomysłodawca akcji Nakręć się na Pomaganie, asp. Adam Trzonkowski z Białej Piskiej. Zbiórka nakrętek dla Marcelinki trwa do końca czerwca.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości