Ponad 12 ton nakrętek zebrano w tegorocznej zbiórce dla Marcelinki.
Ponad 12 ton nakrętek zebrano w tegorocznej zbiórce dla Marcelinki.
Plastikowych korków jest tak dużo, że już za kilka dni przyjedzie po nie pierwszy transport. Wszystko wskazuje na to, że pobijemy zeszłoroczny rekord, kiedy to zebraliśmy aż 14,5 tony. - komentuje pomysłodawca akcji Nakręć się na Pomaganie, asp. Adam Trzonkowski z Białej Piskiej. Zbiórka nakrętek dla Marcelinki trwa do końca czerwca.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!