Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski wziął udział w Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych, które odbyły się 24 września na stadionie miejskim w Orzyszu. W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu piskiego. Podczas wydarzenia druhom z OSP wręczono odznaczenia, nagrody i dyplomy za służbę. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy, a strażakom dziękujemy za ten świetny pokaz sprawności i wspaniałą sportową rywalizację.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!