Pod koniec maja delegacja powiatu piskiego uczestniczyła w wizycie partnerskiej w niemieckim samorządzie Kreisu Schleswig Flensburg. Wyjazd odbył się na zaproszenie starosty Kreisu, dr Wolfganga Buschmanna.
Pod koniec maja delegacja powiatu piskiego uczestniczyła w wizycie partnerskiej w niemieckim samorządzie Kreisu Schleswig Flensburg. Wyjazd odbył się na zaproszenie starosty Kreisu, dr Wolfganga Buschmanna.
Powiat piski reprezentowali: starosta Andrzej Nowicki, wicestarosta Jerzy Małecki, przewodnicząca Rady Powiatu Irena Jatkowska oraz członkowie Zarządu - Lidia Borys- Dymczyk i Rafał Dąbrowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!