Wiosna, to najpiękniejsza według mnie pora roku, kiedy przyroda budzi się do życia. Już niebawem będzie ją w pełni widać w naszym mieście.
Ciekaw jestem jak w maju będzie wyglądała ul. Michała Wołodyjowskiego, gdzie w ramach pozyskanych funduszy tzw. niebiesko-zielonych grantów dla Warmii i Mazur wykonano nasadzenia drzew, krzewów i bylin w ramach zagospodarowania wspólnych przestrzeni zielonych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!