W poniedziałek odbyła się Konferencja Koalicji Obywatelskiej, inaugurująca samorządową kampanię wyborczą w Piszu. Podczas konferencji prasowej parlamentarzyści Anna Wasilewska i Paweł Papke zaprezentowali propozycje programowe. Koalicja przedstawiła i rekomendowała kandydatkę do sejmiku województwa warmińsko - mazurskiego z naszego miasta - Katarzynę Sobiech - Dyrektora Piskiego Domu Kultury.
Katarzyna Sobiech od 15 lat związana jest z instytucją kultury w naszym mieście. Zaczynała jako instruktor zajęć PDK, by po kilku latach stanąć na czele tej placówki. Jest przewodniczącą Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Piskiego, a także członkinią Stowarzyszenia Kobieta na plus. Przez wiele lat była szefową piskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!