Do piskiej jednostki zgłosił się 46-letni mieszkaniec powiatu, który poinformował, że został oszukany na kwotę 2200 zł metodą ,,na pracownika banku".
Do piskiej jednostki zgłosił się 46-letni mieszkaniec powiatu, który poinformował, że został oszukany na kwotę 2200 zł metodą ,,na pracownika banku".
Do Komendy Powiatowej Policji w Piszu zgłosił się 46-letni mieszkaniec powiatu piskiego, który poinformował, że został oszukany na kwotę 2200 zł. Wszystko zaczęło od telefonu z banku. Mężczyzna podający się za pracownika banku poinformował 46-latka, że ktoś chciał wziąć na niego pożyczkę, co oznaczało, że teraz jego pieniądze na koncie są zagrożone i trzeba je natychmiast przelać na inne konto. W tym celu pokrzywdzony podał dzwoniącemu kody BLIK. Jego pieniądze nie zostały zabezpieczone, ale wypłacone zostały w bankomacie w Warszawie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!