W piątek 6 września w Świnoujściu odbył się półfinał Miss Polski 2019. Spośród 42 półfinalistek, jury konkursu wytypowało grupę 22 finalistek. Wśród nich znalazła się reprezentująca Pisz Aleksandra Drężek.
Aleksandra Drężek, studentka Pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku w maju zdobyła tytuł Miss Podlasia, to otworzyło jej drogę do dalszej walki o koronę najpiękniejszej Polki.
Foto. www.misspolski.pl/polfinalistki-miss-polski-2019 
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!