Dyrekcja Szpitala w Piszu planuje odkupić budynek znajdujący się w sąsiedztwie placówki, by utworzyć tam zakład opiekuńczo - leczniczy.
Droga ku realizacji tego pomysłu na razie jest odległa, a jednak bliższa do spełnienia niż kiedykolwiek. Budynek, tzw. czerwony magazyn, znajdujący się na posesji szpitala jakiś czas temu stał się własnością prywatną, a jego nowy właściciel pokusił się o wykonanie koncepcji nowego zagospodarowania budynku oraz terenu przyległego. Niestety, projekt nigdy nie został zrealizowany. W chwili obecnej pojawił się pomysł odzyskania (odkupienia) obiektu w celu zmodernizowania go i utworzenia 63. łóżkowego zakładu opiekuńczo - leczniczego, który stałby się całkowicie nową ofertą usług medycznych piskiego szpitala.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!