Reklama

Ulica Jana Matejki będzie jak nowa. Wczoraj została podpisana umowa z…

Wczoraj została podpisana umowa z firmą Strabag Sp. z o.o. na przebudowę ulicy Matejki. Droga otrzyma nową nawierzchnię, zjazdy, chodnik po obu stronach drogi, a także zatoki postojowe.

Obecnie jezdnia posiada szerokość 5,5 m, docelowo będzie poszerzona do 7 m. W ramach inwestycji zostanie przebudowana również kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie drogi. Ulica Matejki to niejedyna inwestycja drogowa w naszej gminie. Aktualnie trwają prace na ulicach: Owocowej, Letniej, Wileńskiej i Wiosennej.

Z początkiem kwietnia planowane jest położenie warstwy ścieralnej, a także oznakowania drogi na plażę. Niebawem zaczną się również prace przy przebudowie drogi gminnej nr 174018N Pietrzyki - Maszty - Zawady.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości