Przed nami uroczysta Gala z okazji 50-lecia Muzeum Ziemi Piskiej. Zwieńczy ona trwające cały rok obchody jubileuszu piskiej placówki kultury. Finałowe spotkanie odbędzie się 22 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej Piskiego Domu Kultury.
Muzeum Ziemi Piskiej zakończy sezon niezwykle uroczyście. W programie uroczystości znajdzie się m.in. prelekcja prof. dr hab. Stanisława Achremczyka "Wrastanie w Mazury - rola Muzeum Ziemi Piskiej w regionie" oraz emisja filmu dokumentalno-historyczny dotyczący piskiego muzeum. Pasjonaci historii regionu będą mogli zapoznać się z najnowszym, 25 wydaniem pisma "Znad Pisy".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!