Policjanci otrzymali zgłoszenie o kompletnie pijanym kierowcy, który w Rucianem - Nidzie wjechał toyotą na krawężnik i nie może wyjechać. Kierowca ten prosił przechodniów o pomoc w wypchaniu auta. Jedna z tych osób widząc, że kierowca jest nietrzeźwy powiadomiła policję. Badanie stanu trzeźwości tego kierującego wykazało prawie 4 promile alkoholu w organizmie.
Policjanci otrzymali zgłoszenie o kompletnie pijanym kierowcy, który w Rucianem - Nidzie wjechał toyotą na krawężnik i nie może wyjechać. Kierowca ten prosił przechodniów o pomoc w wypchaniu auta. Jedna z tych osób widząc, że kierowca jest nietrzeźwy powiadomiła policję. Badanie stanu trzeźwości tego kierującego wykazało prawie 4 promile alkoholu w organizmie.
Kompletnym brakiem rozsądku wykazał się 35-letni kierujący pojazdem marki Toyota. W poniedziałek (22 lipca br.) po godz. 16.00 na ul. Rybackiej w Rucianem- Nidzie nie zapanował nad autem i wjechał na chodnik, gdzie zawisł na krawężniku. Nie mógł wyjechać, więc prosił przechodniów o pomoc. Jedna z tych osób poczuła silną woń alkoholu od kierowcy, więc o zdarzeniu powiadomiła policję.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!