Reklama

12 ton nakrętek już spakowano. Zanosi się na rekord!

Dobiega końca 8 edycja akcji "Nakręć się na pomaganie". Pierwszy transport z 12 tonami nakrętek pojechał już do punku skupu. Następny planowany jest w lipcu. Nakrętki dla Marcelinki zbieramy do końca czerwca.

Dobiega końca 8 edycja akcji "Nakręć się na pomaganie". Pierwszy transport z 12 tonami nakrętek pojechał już do punku skupu. Następny planowany jest w lipcu. Nakrętki dla Marcelinki zbieramy do końca czerwca.

Dobiega końca 8 edycja akcji ,,Nakręć się na pomaganie". Przedsięwzięcie to rozkręcił i koordynuje dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej- st. ap, Adam Trzonkowski. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna zbiórka nakrętek dla Marcelinki Żulińskiej z Pisza będzie rekordowa. Wczoraj 12 ton plastikowych korków pojechało już do punktu skupu, ale to jeszcze nie koniec. Drugi transport zaplanowany jest w lipcu.


Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do naszej akcji. Serdeczne podziękowania także dla tych panów, którzy pomogli dzielnicowemu w załadowaniu 12 ton nakrętek na tira, bo wymaga to naprawdę dużo pracy i logistyki - mówi koordynator Trzonkowski. Przypominamy, że nakrętki dla Marcelinki zbieramy do końca czerwca. Trzymamy mocno kciuki, by 8 edycja akcji ,,Nakręć się na pomaganie" okazała się rekordowa". Każda złotówka ze sprzedaży nakrętek przeznaczona zostanie na leczenie i rehabilitację Marcelinki.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości