Dobiega końca 8 edycja akcji "Nakręć się na pomaganie". Pierwszy transport z 12 tonami nakrętek pojechał już do punku skupu. Następny planowany jest w lipcu. Nakrętki dla Marcelinki zbieramy do końca czerwca.
Dobiega końca 8 edycja akcji "Nakręć się na pomaganie". Pierwszy transport z 12 tonami nakrętek pojechał już do punku skupu. Następny planowany jest w lipcu. Nakrętki dla Marcelinki zbieramy do końca czerwca.
Dobiega końca 8 edycja akcji ,,Nakręć się na pomaganie". Przedsięwzięcie to rozkręcił i koordynuje dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej- st. ap, Adam Trzonkowski. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna zbiórka nakrętek dla Marcelinki Żulińskiej z Pisza będzie rekordowa. Wczoraj 12 ton plastikowych korków pojechało już do punktu skupu, ale to jeszcze nie koniec. Drugi transport zaplanowany jest w lipcu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!