To był hojny finał - podsumowują zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizatorzy ze sztabów w Piszu, Białej Piskiej, Orzyszu i Rucianem-Nidzie.
Grali od rana do wieczora. Były kwesty na ulicach, imprezy, przejażdżki konne, licytacje i koncerty. Uczestnicy nie żałowali grosza na szczytny cel, którym w tym roku jest zbiórka na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Hasło 31. Finału to "Żyj zdrowo w zdrowym świecie".
F ot. UM Biała Piska Orzysz - 42 403,62 zł. Ruciane-Nida - 27 147,14 zł.
Fot. UM Orzysz Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!