Reklama

170 tys. zł zebraliśmy w powiecie piskim w 31 finale WOŚP

To był hojny finał - podsumowują zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizatorzy ze sztabów w Piszu, Białej Piskiej, Orzyszu i Rucianem-Nidzie.

Grali od rana do wieczora. Były kwesty na ulicach, imprezy, przejażdżki konne, licytacje i koncerty. Uczestnicy nie żałowali grosza na szczytny cel, którym w tym roku jest zbiórka na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Hasło 31. Finału to "Żyj zdrowo w zdrowym świecie".

Mieszkańcy spisali się na medal! W powiecie piskim zebrano 170 498,81 zł! To ponad 55 tys. więcej niż podczas 30 finału, wówczas zebrano 115 tys. zł.

Fot. PDK Pisz Pisz zebrał 55 440,69zł.

Biała Piska - 45 507,36 zł

F ot. UM Biała Piska Orzysz - 42 403,62 zł. Ruciane-Nida - 27 147,14 zł.

Fot. UM Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości