24 lutego, trasa Orzysz-Ełk.
24 lutego, trasa Orzysz-Ełk.
20-letni kierowca Opla stracił panowanie nad autem. Zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. Jechał sam.
.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!