Mieszkanka gminy Ruciane- Nida, w czwartkowe popołudnie, jechała rowerem. Miała blisko 2 promile alkoholu.
Rowerzystka została zatrzymana przez policjantów do kontroli. Ta przejażdżka kosztowała 50-letnią rowerzystkę 2500zł, bo taki mandat otrzymała od policjantów za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!