W trakcie minionego weekendu, na drogach powiatu piskiego, policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Niechlubnym rekordzistą był kierowca passata, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Dwóch kierowców złamało sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Był też kierujący, który wsiadł za kierownicę volkswagena nie mając prawa jazdy.
Miniony weekend na dragach powiatu piskiego minął wyjątkowo bezpiecznie. Niestety nie brakowało nieodpowiedzialnych kierujących. Wśród nich było trzech nietrzeźwych kierowców, dwóch, którzy złamali sądowy zakaz i kierujący bez uprawnień.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!