Policjanci zatrzymali 37-letnią mieszkankę piskiej gminy podejrzaną o znęcanie się nad rodziną. Kobieta od ponad roku stosowała przemoc psychiczną i fizyczną wobec męża i dzieci. Do tego zaniedbywała 15-miesięcznego synka i sprawowała nad nim opiekę będąc pod działaniem alkoholu.
Policjanci zatrzymali 37-letnią mieszkankę piskiej gminy podejrzaną o znęcanie się nad rodziną. Kobieta od ponad roku stosowała przemoc psychiczną i fizyczną wobec męża i dzieci. Do tego zaniedbywała 15-miesięcznego synka i sprawowała nad nim opiekę będąc pod działaniem alkoholu.
Piscy kryminalni przyjęli zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa znęcania się nad rodziną przez 37-letnią mieszkankę gminy Pisz. Z informacji wynikało, że kobieta od ponad roku stosuje przemoc psychiczną i fizyczną wobec męża oraz trójki małoletnich dzieci. Sprawczyni przemocy została zatrzymana w policyjnym areszcie. Rodzina objęta została procedurą "Niebieska karta".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!