2 października piska instytucja kultury obchodziła jubileusz 60-lecia istnienia. Wydarzenie połączono z 375-rocznicą nadania Piszowi praw miejskich.
Dyrektor PDK Katarzyna Sobiech przywitała gości na gali.
Doktor Stanisław Rumiński dziękuje publiczności za wyróżnienie Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!