Łamał przepisy ruchu drogowego jeden za drugim. Próbował uciekać przed policją. Był pijany. Wysokość mandatu powala z nóg.
Funkcjonariusze piskiej drogówki zauważyli rowerzystę, który naruszył przepisy ruchu drogowego jadąc po chodniku i przejeżdżając przez przejście dla pieszych. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Mężczyzna kierujący jednośladem nie zastosował się do poleceń wydanych mu przez policjantów. Przyspieszył próbując uciec, ale bezskutecznie, bo szybko został zatrzymany. Rowerem jechał 37-latek, który był pod działaniem alkoholu. Ostatecznie kontrola drogowa zakończyła się ukaraniem rowerzysty pięcioma mandatami karnymi na łączną kwotę 6300 zł.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!