W centrum Pisza 8-latek jadący na urządzeniu transportu osobistego, na przejściu dla pieszych, wtargnął na jezdnię uderzając w bok prawidłowo jadącego samochodu. Na szczęście dziecku nic się nie stało.
W centrum Pisza 8-latek jadący na urządzeniu transportu osobistego, na przejściu dla pieszych, wtargnął na jezdnię uderzając w bok prawidłowo jadącego samochodu. Na szczęście dziecku nic się nie stało.
Miniony weekend na piskich drogach należał do bezpiecznych. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a jedynie do 5 kolizji. Dwie z nich wyglądały poważnie, w tym jedna z udziałem dziecka.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!