23 maja na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyła się finałowa gala trzech konkursów piękności - wybierano Miss Podlasia, Miss Nastolatek i Mistera Podlasia.
W każdym z konkursów startowało po 16 finalistek i finalistów, wyłonionych podczas castingów. W tym wąskim gronie znalazła się także piszanka, Aleksandra Drężek, obecnie studentka II roku Pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!